Archiwum kategorii: Usługi

usługi – ceny oraz cenniki mycia, czyszczenia i konserwacji okien

Usługi serwisu okien – czy da się na tym zarobić? Czy jest to dobry oraz dochodowy biznes?

Współczesne okna drewniane składa się z drewna klejonego, a nabywcy posiadają do wyboru dużą gamę gatunków szlachetnych i zagranicznych.
 Przedsiębiorstwa z branży BPO / SSC w Krakowie i Trójmieście odnotowały najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował funkcjonowanie firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na czołowych rynkach biurowych w Polsce.  W ubiegłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co oznacza jedną czwartą całościowego zapotrzebowania w głównych miastach, oraz ponad 50% zapotrzebowania na powierzchnię biurową w największych aglomeracjach poza Warszawą.
Jest to wynik bardzo zbliżony do osiągniętego w 2017 r., Ilustrujący ważną rolę, jaką odgrywają firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak również polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki firmy z dziedziny BPO / SSC wspierają rozwój sektora usług w Polsce, ale także – jak zmieniają jego jakość. Najemcy z branży usług biznesowych szukają zrównoważonej, współczesnej przestrzeni biurowej, która zapewniałaby ciekawy design oraz była zaopatrzona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż takich powierzchni. Dlatego możemy konkurować z największymi rynkami Europy Zachodniej pod względem jakości oferowanych usług.

Serwisowanie okien – czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry oraz rentowny biznes?

Według informacji JLL najistotniejszy wkład w wynajętej powierzchni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W formie umów najmu). Drugie miejsce zajęło Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A później Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 r. Największe umowy najmu zostały zawarte przez takie przedsiębiorstwa jak: IBM (około 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, również Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić i powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest pionierem w reprezentowaniu firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych i pierwszą firmą konsultingową, która zauważa możliwości tego sektora jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi nowoczesnej gospodarki. W zeszłym roku eksperci z JLL brali udział w transakcjach najmu na ok. 100 000 mkw., Podpisane przez firmy BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (świeży inwestor na rynku warszawskim oraz krajowym), Accenture, Olympus (świeży inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (nowy inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services i sporo innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/