Archiwum kategorii: Nowości

Nowości w branży okien. Najnowsze rozwiązania w stolarce okiennej.

Nowinki w oknach. Jakie są trendy i co jest rozchwytywane? Poradź się nas

Jeśli planujesz zastąpić stare drzwi i okien nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Cię wspomóc. Zapoznaj się z naszą stroną internetową lub skontaktuj się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.

Nowy typ okna skrzydła został niedawno wydany na rynek. Noszą one nazwę okna PCV i są nowoczesne, podobnie jak proste okna, a są znacznie bardziej oszczędne a nie wymagają tak często konserwacji i malowania. Decydując się na zakup okien skrzydeł, uważaj, by nie skontaktować się z pierwszym instalatorem okien, jaki znajdziesz. Sprawdź czy otrzymałeś próbki pracy i informacje od innych salonów przynajmniej przed podjęciem ostatecznej decyzji, w jakiej firmie chcesz zlecić nowe okna. Montowanie nowych zamiennych okien jest równie istotna jak jakość całościowego okna.

Nowości w stolarce okiennej. Jakie są trendy i co jest rozchwytywane? Sprawdź

Zdobycie okna wysokiej jakości to zaledwie połowa sukcesu, niewłaściwa instalacja może spowodować złe działanie okna czyli, złej przepuszczalności powietrza, może unieważnić gwarancję producenta, a co ważniejsze, przepustnosc wody, która uszkodzi dom. Dobre okno spełnia swoje kryteria jeśli jest zgodnie zainstalowane.

Dużo właścicieli lokalów przeoczyło proces instalacji, ponieważ zbyt dużo musieli płacić za same oknie

. W naszej firmie niesamowite 25% naszej działalności cieszy się wymianą okien. Na targu istnieje naprawdę wiele gorszych okien, i następnie dodanie przy złej instalacji może tylko narobić poważne uszkodzenia. Okna na czasie są produkowane w wielu nowych odmianach do wyboru, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich coś atrakcyjnego dla siebie. Niemal każda działalność sprzedaje swoim klientom znakomitej jakości okna, jakie będą nie tylko energooszczędne, ale też będą miały atrakcyjny wygląd pasujący do stylu architektonicznego budynku.

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/